| anonim_4396 a întrebat:

Helloo big grin ..deci 1..scz de categorie.dar stiti voi ..2..ma gandeam sa mi fac un chanel de you tube ..cu gameplayuri la diferite jocuri, ce programe pentru a filma imi recomandati.( cu fraps am incercat.e bine n am ce zice.dar eu vreau ceva in care sa-mi pot auzi si vocea big grin ) ...si chiar. cum pot sa..inregistrez si cu voce? am microfon. fara casti. daca stiti ..treceti si pe aici big grin. paa

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se fac asemenea programe la Dragoste si sex.

| Plolice a răspuns:

Nu stiu incearca cu hypercam 2, hypercam 3, gamecam