| anonim_4396 a întrebat:

am vazut ca fiecare pagina de facebook... are cate un semn ma refer la semnu de la facebook nu stiti ceva programe de modifcat poze pentru pagini. p.s raspunsu corect primeste funda :*

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce anume vrei sa modifici la o poza? Da-mi un exemplu, ceva!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| nico5436 a răspuns (pentru neluL):

Sa pun semnu de la facebook laughing) intelegi ce vreau sa zic?