| AnneIdk a întrebat:

Vreau nişte programe de modifcat poze love struck Erau câteva care începeau cu "P" laughing. Dar nu le mai ştiu x_x. şi am văzut la multe tipe de pe Facebook că le folosesc puppy dog eyes.

fundă;*

Răspuns Câştigător
| rAk1m a răspuns:

Photoshop, Photoscape, Photoshine, Picnik, Pizap, Pixlr. happy

5 răspunsuri:
| andreepetpu a răspuns:

Photoscape, photoinstrument, photofunia, etc. Cauta, eu zic ca photointrument e super bun pentru cosuri. :* Bafta.

| Roxana121 a răspuns:

Pixiz si fotoscape eu ma folosesc de ambele si sunt multumita.

| Leonard97 a răspuns:

Deformer photo, fotoshop, etp

| anneprinkess a răspuns:

Photoscape, picnik, photoshop, photofunia, pizap

| AnaAdelina a răspuns:

PhotoScape. Cel mai simplu. big grin