| WebEye a întrebat:

azi am vrut sa downloadez ceva si imi zicea ca nu am destul loc pe disk ca sa pot instala si downloada resursele...si cand m-am uitat la proprietes am vazut ca mai am liber 200gb.ce e bugul asta si cum pot scapa de el*am vrut sa instalez yahoo messenger daca ajuta la ceva)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| asman a răspuns:

Esti sigur ca nu ai calculatorul infectat de vreun virus?
Daca nu esti sigur, iti recomand sa scanezi mai intai PC-ul de virusi si apoi sa cauti alte rezolvari.