| AndrahAntipathy a întrebat:

Heya; d. Poate e careva care poate sa ma ajute.De ceva timp am dat si eu in boala jocurilor pe telefonlaughing:3. Si acum vreau sa imi iau unul nou asa mai mult pentru multimedia.Am nevoie de un exemplu de telefon pe care merg bine jocurile mai ales tip jar, cu camera buna, si asa, cu ecran mai mare; d.Multumesc >big grin

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| OaKi12 a răspuns:

Nokia 5300, Nokia x6, Nokia n8, Nokia n97, iPhone 4, cam atat pot garanta ca sunt bune pentru ca le-am butonat, si Nokia x6 am eu, are memorie mare, camera foarte buna, poti baga o groaza de jocuri, ai functia pentru internet Wireless, bateria e imensa, tine f mult. Funda te rog.

1 răspuns:
| AndrahAntipathy explică:

OaKi12 imi potiii spune daca Nokia x6 are tastatura qwerty virtuala? te rog.