| RAY a întrebat:

Pentru cei care citesc povesti pe wattpad va anunt ca si eu traduc o poveste de iubire,cine are chef poate sa o citeasca si sa spuna si o parere, e in curs de traducere

https://www.wattpad.com/......lul-1-este

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
6 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

Cine mai citește ceva pe wattpad, in afara de copiii de maxim 12 ani?

| RAY explică (pentru ForeverAlone97):

Eeeeeee o sa am fani in scutec, e ceva

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Habar n-am la ce te referi

| lilianaadelina a răspuns:

Povestirea a fost ștearsă sau înlăturată. Poți încerca să cauți altceva ce îți place!

| RAY explică (pentru lilianaadelina):

Nu a fost

| lilianaadelina a răspuns (pentru RAY):

Iti trimit screen in privat