| dinutza a întrebat:

Sall :*:* Am o problema.Tocmai mi-am facut si eu mess, si nu stiu ce am facut intre mess si facebook ca mereu imi arata cine intra si cine iese de pe facebook. aa si pot trimite de pe mess pe facebook mesaje.Chiar daca messul e inchis mereu imi apar anunturi in colt in partea dreapta cind prietenul se conecteaza si cind se deconecteaza. Ajutati-ma! Ce pot sa fac? Sau ce trebuie sa fac?crying sad

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| Nove a răspuns:

E inchis dar trebuie sa dai log out la messenger apesi ctrl+j in acelasi timp