| davidmadalin a întrebat:

Sall nu stiu ce are messul adica merge imi arata cand intra cineva cand iese... Dar cand scriu ceva sa vorbesc cu cineva de ex daca el scrie cf ma eu nu vad. poate sa scrie ce-o vrea si tot nu se vede ce scrie. Pls dau funda!

6 răspunsuri:
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Incearca si yahoo messenger online

| AaBb a răspuns:

Sau incearca sa mai faci loc pe partitia C

| davidmadalin explică:

Poi am dat restart dupa aceea am dezinstalat mess 9 am downloadat mess 10 l-am instalat si tot nu merge crying cred ca singura solutie este sa formatez kalku crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am si eu problema la mess nu mi-a mers nici cu resctart nici cu reinstalarea messului...

| rvdogaru a răspuns:

Pff...ai un bug la messbig grin pai 1. da restart la calc si daca nu merge: 2.dezinstaleaza messu si instaleaza-l din nouwinking

| Dienuka99 a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi si apoi sa instalezi o versiune noua sau tot pe aceea.va merge sigurwinking