| gabygabygaby a întrebat:

deci e putin mai complicat nu mai pot intra pe contul meu de facebook si nici messul nu imi mai merge nu mai stiu intrebarile si messul e din 2009 atunci cand mi-am facut facebookul. mai e o sansa sa imi pot sterge facebookul? daca messul a expirat si nu mai imi stiu nici parola la facebook si nici la mess plz funda!

Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Fa-ti alta adresa de email, fa cont nou pe FB si apoi scrie-le sa stearga contul respectiv(daca nu ti l-au sters ei deja)