| Budyboo a întrebat:

Cum pot afla daca cineva a vazut mail-ul pe care i l-am trimis? Dau funda si nu am chef de raspunsuri cretinesti.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Adriankuala a răspuns:

Simplu daca l-ai trimis inseamna ca la primit uitate la folderu cu mesaje trimise uitate atent daca ai scris bine adresa de mail unde trebuia s-a ajunga

| RaduMarin a răspuns (pentru Adriankuala):

Cred ca omul a intrebat daca respectivul a deschis mailul, nu daca a ajuns la el.
Sincer nu cred ca poti afla daca destinatarul a deschis mailul trimis de tine.