| Kevin1975 a întrebat:

Am trimis azi un e-mail pe gmail si se vede si numele canalului de youtube.Persoana inca n-a vazut e-mailul, daca am schimbat numele canalului sau am sters canalul el v-a mai vedea fostul nume al canalului? sau nu -l va vedea deloc daca o sa il sterg? Si se poate afla cumva prin e-mailul ala sau prin Facebook, sau print altceva ca am cont de TPU?

Răspuns Câştigător
| NewLifeGaming a răspuns:

Daca in email ai trimis link si ai sters canalul nu o sa se vada ce canal e.
Daca ai trimis numele canalului fara link o sa se vada numele canalului dar nu canalul. (Daca ai schimbat numele canalului, nimeni nu poate vedea fostul nume)
Ca sa afle cineva daca ai cont de TPU trebuie sa fii logat cu Facebook sau gmail, altfel nu poate sa vada!
Bafta!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Link-urile n- sau rareori contin numele sau titlul intreg al paginii, cum este la TPU. De obicei, paginile /canalele primesc un cod, din care nu poti deduce mare lucru.
Iar daca pagina nu mai exista, atunci link-ul te trimite in neant, ti se afiseaza ceva de genul "Error 404 - Page not found".

| XxT3rIbL3xX a răspuns:

Daca nu ma insel, el va vedea mesajul cu fostul nume al tau, daca da click pe canal, el va vedea noul nume al tau big grin