| Lorenzo1 a întrebat:

Salut,

Stiti canalul de pe Discord a lui Imogen? Il vazusem azi intr-un story, doar ca eram pe alt dispozitiv si nu aveam Discord-ul instalat si nu am putut intra pe server.

Merci anticipat

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| Anonimul151 a răspuns:

Care e întrebarea de fapt?

| Lorenzo1 explică (pentru Anonimul151):

Care este link-ul serverului lui?

| Anonimul151 a răspuns (pentru Lorenzo1):

Nu știu. Nu îl urmăresc. Dar cu siguranță îl găsești la el pe canalul de YouTube.