| andreilre96 a întrebat:

Salut. A intrat fratemiu pe discord si mi-a scos un server,nu pot sa-mi dau seama cum a putut sa faca.
Server-ul se numeste >*DISCORDONE*,atat mai stiu,are mai multe chestii,dar eu il foloseam pentru jocuri online,aveam prieteni pe el si ma chinui de cateva zile sa-l gasesc,problema e ca nici nu mai stiu pe unde am gasit server-ul.
Daca e vreunul dintre voi pe aici care ma poate ajuta, i-as fi recunoscator.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Era cumva server de CS go? Dz>> Hell Zone?

| andreilre96 explică (pentru Tudy000):

Nu,server-ul asta avea mai multe pe el, nu era numai de jocuri.

| Tudy000 a răspuns (pentru andreilre96):

Man, imi pare rau chiar nu se poate face nimic daca nu-ti amintesti numele lui si sa intri inapoi... discord nu are istoric sau ceva ca am cautat tot ce se putea despre asta, nu ai vreun tovars de jocuri sau cineva de pe acolo sa-ti dea invite inapoi sau sa iti zica numele ca sa poti intra inpoi?

| andreilre96 explică (pentru Tudy000):

Mi s-a spus ca nu mai exista server-ul.

| Tudy000 a răspuns (pentru andreilre96):

Mno, poate l-au sters ei, nu l-a sters fratet-o din discordul tau