| Curious2 a întrebat:

Buna, ce s-a intamplat cu canalul de discord?

17 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

A tras careva apa.
Ce e discord-ul asta? Simtiti nevoia sa interactionati si in timpul liber cu userii de aici? rolling eyes
Hai ca suntem 2-3 interesanti, dar nici sa fie nevoie de aplicatie pentru noi.

| Drimmero a răspuns:

Dispari, bolnavule

| Curious2 explică (pentru Drimmero):

Sunt sanatos, sincer, chiar sunt sanatos.
Asa mi-au spus medicii.
Nu am suferit de boli grave, sincer, chiar nu am sferit.
Am fost racit, da, am avut rujeola, am suferit de hemoroizi si de asm bronşinc.
Acum sunt sanatos TUN, jur, pe bune.

| Curious2 explică (pentru Curious2):

Eu sunt Thecurious

| Mosotti a răspuns:

L-am suspendat.

| Sofer a răspuns:

Mai exista canalul ala?

| Curious2 explică (pentru Sofer):

Da, mai exista.

| Mosotti a răspuns (pentru Sofer):

Exista...eu sunt deja acolo.

| Curious2 explică (pentru Mosotti):

Eu de ce nu sunt?
Ce am facut de m-am dat afara?

| Mosotti a răspuns (pentru Curious2):

Nu stiu, zi ce user ai sa intreb eu maine dupamiaza ce si cum acolo. Apar si erori dar nu des, s-a mai intamplat si cu o fata de aici, parea ca nu mai poate intra dar nu era in lista de banati. Si s-a rezolvat pana la urma.
Daca esti in lista de banned, o sa intreb de ce, si iti zic aici.
Eu cand am intrat acolo am dat accept invite cand am apasat linkul de mai sus.

Asa cum si aici, ma deconecteaza cateodata aiurea, si cand vreau sa ma loghez, incerc si de 5 ori cu pasu si mai bun si nu merge! Nu ma logheaza! Abia dupa aia merge. Uneori merge din prima adica de cele mai multe ori.

Uite ce apare cand intru pe link, prima data:
https://ibb.co/xYSGRKT

A doua oara:
https://ibb.co/FhkbPp5

Si apoi apesi ok de sus si intri, si m-a dus acolo, tie ce-ti apare?

| Curious2 explică (pentru Mosotti):

E am numele Curious2 pe canal.
Imaginea aceasta imi apare mie cand incer sa intru : "http://prntscr.com/t8kv34".

| Mosotti a răspuns (pentru Curious2):

AI fost banat din pacate, deci nu e nici o eroare, cine este admin acolo asa a decis, motivele le discuti cu el. Eu doar am zis care e problema ca m-am interesat, mi s-a zis ca ai fost banat si aia este.

| Curious2 explică (pentru Mosotti):

Okay

| Curious2 explică:

Am intrat pe canal, dar ceva s-a intamplat.
Am fost eliminat.

| Curious2 explică:

E am facut heroroizi de la mancare nesanatoasa si sedentarism.
Cu alte cuvinte, nu am facut sport si am mancat multe prostii.
Am fost numit "grasul" in toti anii de scoala.
Asta e.
Acum fac sport si mananc sanatos.

| Curious2 explică:

Da, asa e, viata merge inainte.