| AnonimAcum a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutorul vostru!
Aveti vreun video care sa te faca sa apreciezi ce ai langa tine?
Sau sa te faca sa iti dai seama ce ai pierdut... ceva genul asta:

https://www.youtube.com/watch?v=H9tvJ-S4TDo

As fi foarte recunoscator si dau si funda celui mai bun video. Dar as dori sa nu fie text.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

N-o să se întoarcă la tine dacă postezi astfel de căcaturi.

| AnonimAcum explică (pentru LoveSleep):

Ţi-am dat funda din greşeala că sunt pe tel. Nu am iubita s nici m-am despartit de vreo una. Video imi
trebuie la alt ceva.

3 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Asculta ce spune sleep

| AnonimAcum explică (pentru shadow72):

Nu am iubita si nici nu m-am despartit de vreo una, videoul imi trebuie la altceva.