| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa aflu de la cine stie daca acest site e de incredere " www.Lanterne-Profesionale.ro " exista mai multe siteuri cu nume asemanatoare doar ca fara "www" sau fara cratima, dar eu vreau sa stiu daca situl scris anterior este de incredere. Am comandat o lanterna acum cateva minute si am primit un email de confirmare de la aceasta adresa " nobody@abc02.octosquid.com ", stie cineva de unde este aceasta adresa, este cumva o adresa standard pe care companiile o folosesc pentru a-si ascunde email-ul original?)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Da un telefon la cei de pe site si vezi ce se intampla.

| DanielDanny a răspuns (pentru cristimihailov):

M-au contactat azi sa ma intrebe de metoda de livrare, par sa fie seriosi, dar pana nu vad coletul livrat nu am incredere in niciun site sau magazin online de care nu am auzit din surse sigure, Asta era si una din probleme, ca pe site la comanda nu eram intrebat de meroda de livrase sau de plata, doar numele si adresa.

1 răspuns: