| florinkoko9193 a întrebat:

Am comandat acum 5 minute o husa de tableta Allview. am intrat la ei pe site am dat cumpara am urmat pasii am scris toate datele si dupa aia scria asa: Comanda a fost efectuata, veti primi un email de confirmare si nu am primit nici un email. ce sa fac

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Uita-te in spam. Daca nu ai primit, mai asteapta

| taken a răspuns:

Astazi este sarbatoare foarte mare si probabil ca nu lucreaza, este zi libera data de guvern.
Probabil vei fi anuntat maine in legatura cu ce ai comandat.
Pe PC Garage scrie ca astazi nu lucreaza cu publicul.Pe ce site ai comandat?

| D3letrix a răspuns:

Asteapta sa fie verificata comanda de un operator. Dupa aceea vei primi mail-ul. Daca nu il primesti in urmatoarele ore suna-i.Si oricum daca nu primesti mail, te vor suna ei.Cel putin asa e la eMAG/cel de unde mai cumpar eu.

| Ionutturcea11 a răspuns:

Are derptate D3letrix