| ZagaZau a întrebat:

Salutare, nu stiu daca ma voi exprima bine, si nici daca am postat unde trebuie, dar sper sa ma intelegeti cam ce doresc. As dori un program prin care sa pun o poza in el iar el sa imi gaseasca acea imagine pe internet de exemplu. Ceva in genu cum sunt programele alea prin care politistii cauta suspecti dupa o anumita poza.

Va multumesc.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| ZagaZau explică:

Nu stie nimeni ?

| Barmaleus a răspuns:

Sincer nu cred ca exista deocamdata. Tu ai avea nevoie de un motor de cautare si in loc de text sa cauti dupa o imagine. Ei, acest lucru e foarte greu de implementat, deoarece imaginile alea trebuie procesate intai dupa un algoritm complex si ar fi nevoie de o putere imensa de calcul.