| Pantera2010 a întrebat:

Daca merge un videoclip sau un film si vreau sa capturez o imagine deci sa iasa ca si o poza sper ca intelegeti ce vreau sa spun cu ce program pot sa fac acest lucru...Multumesc

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ce player folosesti?

Abh
| Abh a răspuns:

1.Mergi in Tools ->Options
2.Alegi tab-ul Performance
3. Undeva jos o sa ai un buton Advanced, intri pe el
4.In stanga vei avea o optiune bifata Use Overlays. O debifezi
5. Dai Ok si Aplly pe unde te intreaba.

In timp ce merge filmul apesi Ctrl+i, o sa te intrebe unde vrei sa salvezi captura.
...si gata.

| Mony_4137 a răspuns:

Nu ai nevoie de un program anumehappy
Te uiti la video si cand ajungi la partea de unde vrei sa faci poza atunci apesi pe butonul "Print" si te duci in paint (unde desenezi), pui click pe edit si pai pe paste
happy
Sper ca te-am ajutat. Poti sa imi lasi mesaj daca nu te descurcihappy

Răspuns utilizator avertizat