| Beznila_Andrei_1986 a întrebat:

Salutari,am si eu un stick pe care pc ul mi-l recunoaste ca dvd si nu pot sa sterg nimic de pe el pentru ca nu imi arata sa formatez,si imi da fisierele protejate, am incercat sa sterg din safe mode si degeaba. daca cineva stie sau are vreo idee sa ma ajute...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi cu el la alt computer si formateaza-l. Daca face la fel inseamna ca este defect stick-ul. Daca nu inseamna ca ai umblat la setari in Windows. Nu stiu cum se revine dar poti sa reinstalezi Windowsul.

| Beznila_Andrei_1986 explică:

Pai cum poate sa fie defect ca are pe el fisiere video exact cum apar la filmarile de pe o camera cu dv...si le reda pot sa le copiez doar ca nu pot sa sterg nimic si nici sa formatez.si la alt pc face la fel.ms