| anonim_4396 a întrebat:

Salut,stie cineva de ce nu pot intra in safe mode sa sterg nenorocitu de antivirus?

4 răspunsuri:
| ursachy a răspuns:

Dai system restore

| DDCC a răspuns:

Ce antivirus? Vezi cu RevoUninstaller sau direct din Control Panel, Uninstall a program. Ca să intri în safe mode apasă F8 chiar după ce pornești computerul.

Răspuns utilizator avertizat
| VitalyDeMarco a răspuns:

Pentru a intra in SAFE MODE du-te in Start, scrie MSCONFIG si in el alegi tabul BOOT.INI,tot ce ai de facut apoi este sa alegi "/SAFEBOOT" si dai restart. Dupa ce ai terminat ce aveai de facut refaci toti pasii doar ca selectezi sa tii se deschida normal PC-ul acum.