| DV7 a întrebat:

Salutari tuturor. Vreau,daca se poate sa imi spuneti si mie un screen recorder pentru jocuri cu cat mai putine lag-uri, sa pot inregistra macar 15 minute si sa fie gratis? Cel mai bun softwere are funda! Daca se poate si link.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Cel mai bun este fraps si gasesti crackul pe net.

2 răspunsuri:
| Striker14 a răspuns:

Eu iti recomand camtasia studio 7. Il gasesti pe net.

| bruuu a răspuns:

Download here: http://www.totalscreenrecorder.com/
Uite,iti dau si un link sa vezi daca iti place :> : http://www.youtube.com/watch?v=dGg5WeChmsc