| JeLeu a întrebat:

Imi puteti da un recorder de jocuri bun?
Ceva pentru Modern Warfare 2
Nu fraps, ceva sa nu faca lag.
Si nu ziceti screen recordere gen Camstudio sau Camtasia studio vreau game recorder nu screen recorder

1 răspuns:
| ov1d1u a răspuns:

Oricare program care înregistrează imaginea de pe ecran va scade din performanţa calculatorului, făcând jocurile mai pretenţioase să sacadeze. Acest lucru se întâmplă deoarece programul trebuie să captureze imaginea de pe ecran după care să o "codeze" într-un format video, lucru care necesită destul de multă putere de procesare.