| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti cateva Vpn-uri pentru intregul pc(nu numai browser) CARE nu necesita cont e-mail de inregistrare si e Gratis, daca ofera doar o cantitate limita de date nu e o problema.
Nu vreau sa aud de Vpn-uri care necesita cont e-mail sau doar pentru browser anume!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Nu exista pentru tot pc-ul un proxy PENTRU ca fiecare ( destul de mukte ) programe care se conecteaza la internet folosesc un port ( de forma 80 pentru http sau 34 pentru ftp sau ). Poti insera mai multe adrese de proxy urmate de portul pentru fiecare in setarile placii de retea. Ca sa gasesti liste de proxy-uri ( VPN-uri ) poti cauta pe google spre exemplu " list of free proxy". Succes!

| anonim_4396 explică (pentru dinaprilie):

Exista multe windscribe, tunnelbear dar toate pe care le stiu cer cont e-mail, dar trebuie sa existe si fara e-mail

Răspuns utilizator avertizat
| RaspunsPLZ a răspuns:

NordVpn este foarte bun si are toate ce ai spus tu mai sus.

| anonim_4396 explică (pentru RaspunsPLZ):

Dar e cu plata