Întrebare recomandată | Michi_Ela a întrebat:

Am luat aplicatia picsart, am folosit-o o singura data si apoi ma pune sa imi fac cont. Eu nu vreau sa imi fac cont, alta aplicatie de genul care sa nu necesita inregistrare stiti?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Majoritatea cer cont, si poti sa iti faci, nu se intampla nimic rau. Poti sa iti faci si unul fake cu un mail generat random daca vrei sa il folosesti fara "resentimente".

In rest, marea majoritate de astfel de platforme iti cer cont. Deci ceva similar fara cont, eu personal nu am intalnit. Doar cu cont daca vrei big grin. Bine, ar mai fi si altele basic... dar nu au aceleasi efecte, deci pica din start.

| programator010experimentat a răspuns:

Pixellab.