| Shimozukushiki a întrebat:

Când intru pe e-mail, primesc mail-uri de la TPU, iar când vreau să deschid link-ul (trimis de la ei) îmi apare mesajul ăsta:
Selectaţi manual întregul link din email, inclusiv "/" unde se aplică, şi copiaţi-l în adresa browser-ului folosit.
Știe cineva ce se întâmpla sau cum pot rezolva problema?
Ori să nu îmi mai apară mesajul ăsta, ori să mă ducă la întrebarea primită pe mail.

1 răspuns:
| denisTiky a răspuns:

Contacteaza ceva support de la TPU, sunt sigur ca au undeva ceva adresa de email si ca ii poti contacta in legatura cu astfel de probleme