| IHateThem a întrebat:

URGENT VA ROG! Acum un an,cand voiam sa vad pozele ce le-a postat pe Facebook o persoana(nu o am la prieteni),puteam sa i le vad si pe cele de mai demult.Dar acum,nu stiu, parca le-a sters sau ce-a facut cu ele.Dau la "fotografii" si le vad numai pe alea de anul asta, pe alea vechi de prin 2012 pana martie 2016 nu le mai vad! Dupa martie 2016 a pus alte poze dar alea de pe dinainte s-au dus.Acum iar am cautat acea persoana pe Facebook si am dat,stiti voi, tot mai in jos ca sa i le vad si ale de ieri, acum o saptamana si tot asa pana cand am ajuns la un ceas sub care a scris "postari din 2012" si sub aceasta a aparut o singura postare, desi inainte avea mai multe. Vreau cu orice pret sa ii vad pozele de mai demult! Dar mi-a venit o idee:sa caut la laptop istoricul si sa ii vad pozele dar nu mi-a dat! Sunt foarte necajita! Va rog din suflet sa ma ajutati sa pot recupera si sa vad pozele!sad

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| iStarGaming a răspuns:

Din pacate acele poze numai pot fi recuperata, trebuia sa te gandesti sa le salvezi in calculator / telefon / laptop, imi cer scuze, sau daca ai noroc poti vorbi cu acea persoana sa vezi daca le-a sters sau daca le-a pus pe privat.

| IHateThem explică (pentru iStarGaming):

Dar nu pot vorbi cu acea persoana! Nici macar sa fac ceva de la istoricul de la chrome?

| iStarGaming a răspuns (pentru IHateThem):

Nu, fi atent sa iti explic cum sta cu istoricul:
De exemplu eu incarc o poza pe imgur.com da?
Ramane in istoric si eu sterg poza de pe imgur, cand accesezi link-ul pozei nu iti va da nimic, decat o eroare de tip 404 no found, sper ca te-am ajutat intr-un fel sau ca ti-am explicat bine.