| Optiqual a întrebat:

Care ar putea fi explicatia daca, pana nu demult la o persoana pe facebook, puteam vedea prietenii adaugati recent, iar acum nu imi mai afiseaza aceasta optiune la aceeasi persoana?

Răspuns Câştigător
| spy2o a răspuns:

Persoana respectiva si-a modificat setarile de confidentialitate.

2 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

Si-a modificat setarile astfel incat nimeni sa nu-i vada activitatea legata de friends.

| Aida55 a răspuns:

Voiam sa iti raspund la intrebare, dar cand am deschis pagina ca sa iti raspund, mi-a aparut reclama la Milka biscuit in ciocolata si am uitat tot ce voiam sa iti raspund. Teoretic, m-am blocat! straight face Imi pare rau... sad