| rrrbeto95 a întrebat:

Vreau sa uploadez o arhiva de 4.53 GB. Cine imi zice un site unde sa imi fac un cont gratuit sa o pot uploada?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| asman a răspuns:

Iti poti face un server FTP daca vrei sa transferi fisierul catre alta persoana. Daca vrei sa faci backup...nu cred ca vei gasi GRATIS un host pentru fisiere cu dimensiuni asa de mari. Apropo, cat ai viteza de upload?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://box.com/
Are capacitate de stocare de maxim 5GB. Faci cont gratuit, si poti incarca fisierele.

| rrrbeto95 explică (pentru anonim_4396):

Dar ai limita 25mb pe fisier. Deci nu pot asa straight face