| Dildau a întrebat:

A aparut cumva filmul "The Hangover 2" si daca da puteti sa imi spuneti daca merita sa fie vazut?

Răspuns Câştigător
| liviufirst a răspuns:

Da,a aparut.Chiar l-am vazur aseara, luat de pe net.Am revazut si prima parte tot ieri.Nu stiu ce sa zic. Putin m-a dezamagit.E intr-un fel aceiasi poveste intr-o alta locatie.In prima parte parca a fost mai mult umor de calitate.Partea a doua am simtit-o ca o 'ciorba reincalzita". Parerea mea, dar gusturile pot sa difere. Dupa mine, e pierdere de timp.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Da,a aparut in cinematografe si da merita vazut, este mult mai tare decat prima parte.
Uita-te la trailer pe youtube si sigur nu o sa mai ai rabdare sa il vezi.

| Dildau explică:

@liviufirst : Asa ma gandeam si eu ca o sa se intample. Mereu cand apare o a doua parte a unui film nu e aceeasi experienta. Mersi Mult.

| ioanaabt a răspuns:

Eu m-am uitat acum cateva zile si mi-a placut mai mult decat primul happy