| METALL2000 a întrebat:

Ce ziceti merita vazut filmul "Blestemul Gemenilor" si daca puteti sa imi cam spuneti ce se intampla in film?

Răspuns Câştigător
| Clarissaaz a răspuns:

Daca este cel care l-am vazut eu da merita vazut este inspaimantator dar nu stiu daca vorbim de acelasi film dar iti spun ca este asa: Deci o fata mare afla ca a mai avut un frate geaman care a murit cand era in burta mamaei spanzurat de cordonul ei ombilical. apoi se intampla tot felul de lucruri cand spiritul gemenelui mort intra in tot felul de oameni si ii omoara prieteni etc :* Eu ti-l recomand Fuunda?

1 răspuns: