| lidutzu a întrebat:

A aparut sezonul 5 la Prison Break?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Defapt serialul nu se mai continua. Daca ai vazut filmul, Michael Scofield a murit, deci nu mai poate exista o continuare fara personajul principal.
Dupa multe cercetari (pentru ca si eu am fost o fana infocata) am dedus ca sezonul 5 este doar un zvon. Exista un trailer pe internet, insa este facut de fani. Pe wikipedia scrie clar ca serialul este terminat.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Ovidiu200 a răspuns:

Nu a apărut dar se face ceva de genu și se numește Breakout Kings

| AjutorulTuturor a răspuns:

A inceput de pe 17 aprilie!

| lidutzu explică:

Asa e Michael a murit...