| Silvia93 a întrebat:

A folosit cineva pana acum netflix Romania?
Stiu ca iti da o luna gratis, dar imi cere datele de la card, daca dupa luna aceea nu mai vreau? Pot renunta?

Răspuns Câştigător
| Jimtheghost a răspuns:

Hei. Apropo, ultimul comentariu. Esti cam nesimtit dar asta e. Nu toti putem fi civilizati. In fine. Eu am abonament pe netlix si da, poti renunta la el oricand. Intr-adevar exista metode de a vedea filmele si serialele fara netflix si poate sunt mai simple, dar not so legal. Poti sa-ti faci abonament si sa-l folosesti fara griji luna respectiva. Daca vrei sa il intrerupi mergi la setari si dai cancel membership inainte de ziua in care trebuie sa platesti abonamentul pe a doua luna. happy

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Atunci cand dai sa incepi luna gratis iti da sa alegi la cati euro vrei sa faci abonamentul. Acolo iti arata si cateva detalii despre abonament. La detaliile alea scrie ''Cancel anytime''. Eu nu am facut abonament inca si nu stiu, dar cred ca inseamna ca poti sa renunti cand vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, n-o să îmi fac niciodată abonament la netfloci.
Trebuie să fii incredibil de prost să plătești pentru niște chestii pe care poți să le vezi gratis.

| vladtheo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce mentalitate...

Răspuns utilizator avertizat
| Thakerrile a răspuns:

Eu sugerez sa iti faci abonament prin PayPal la care poti renunta foarte simplu. Parerea mea nu merita sa iti ei netflix in Romania pentru ca gasesti orice film vrei HD subtitrat pe gratis foarte simplu prin... diferite metode.