| Triunghi a întrebat:

A fost acum ceva vreme un film pe PRO TV cu un vaduv care avea o fetita roscata. Fetitei i lipsea ft mult mama ei si a furat o carte de la librarie cu vraji. Si a gasit o vraja "Cum sa invii o persoana?". Ii trebuia o suvita de par. A gasit-o pe o perie de-a mamei ei si era gata de incantatie dar tatal ei a adus acasa o femeie care era "iubita" acestuia. Ea i-a facut fetei cadou o papusa cu accesori creola numita Eve. Dupa aceea iubita tatalui fetei o piaptana pe Eve cu peria mamei ei si fata o trezeste la viata pe papusa. Si taica-su se indragosteste de ea... etc... Deci cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| larousee a răspuns:

Filmul se numeste LIFE SIZE.
uite aici profilul de pe imdb http://www.imdb.com/title/tt0200809/