| ThinkPink a întrebat:

Cand eram mica a fost odata pe tvr 1 un film despre o fata careia i-a murit mama si locuia cu tatal ei. S-a dus la o librarie sau la biblioteca (nu mai stiu sigur) si a furat o carte de vraji ca sa o invie pe mama ei, dar a facut o vraja si a adus la viata o papusa.Papusa s-a indragostit de tatal ei, ala de ea si pana la urma femeia s-a transformat din nou in papusa.Deci cum se numea filmul?
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai fost o întrebare de genu'. E cumva Life-size? http://www.imdb.com/title/tt0200809/

5 răspunsuri:
| ThinkPink explică:

Era in engleza, si cred ca l-am vazut cam acum 4-5 ani

| AleandraIleana98 a răspuns:

A fost de curand pe pro tv intr-o sambata sau duminica pe papusa o chema eve il stiu filmul a fost super dar nu mai stiu sigur cum se chema

| icsulescu a răspuns:

In ce an ai vazut filmul? Era in romana sau in alta limba?

| gabriel97 a răspuns:

Arabela?

Funda?

| Mya_6889 a răspuns:

Cu siguranta era ''Life-Size''.