| madalina3 a întrebat:

Caut si eu un film, dar nu mai stiu cum se numeste poate ma ajutati voi. Un fel de desciere ar fi : o fetita pleca impreuna cu mama sa cu avionul(nu mai stiu exact destinatia) si pe drum fetitei i se face somn, se duce un loc mai in spate sa se culce impreuna cu ursuletul de plus. Mama adoarme pe locurile lor din fata iar fetita pe cele din spate. Cand mama se trezeste constata ca faat a disparut, dar ramase-se papusa. Aceasta se duce la stewardesa sa anunte disparitia fetei, dar echipajul avionului ii spune ca nu a urcat nici o fetita la bord.
Mentionez ca sotul ei murise si cred ca il ducea sa-l ingroape (mortul era in avion la bagaje, tot acolo a gasit si fetita in cele din urama) si pe drum inainte ca cele 2 sa se culce se imprietenise cu un barbar care a pus tot acest plan la cale impreuna cu inca o stewardesa.
Cam atat imi amintesc, sper ca ma puteti ajuta, si va rog sa ma scuzati pentru faptul ca am scris foarte mult.
DAU FUNDA kiss

Răspuns Câştigător
| iann a răspuns:

Flightplan 2005 - cu jodie foster. Funda? happy

| madalina3 explică (pentru iann):

Multumesc mullt, mult de tot
de 1 an caut filmul si in sfarsit l-am gasit kiss*****************

| iann a răspuns (pentru madalina3):

Npc tongue Apropo, ea nu se imprieteneste cu un barman cat timp asteapta la aeroport, raufacatorul se da drept politist si il cunoaste abia in avion (desi faptul ca o stewardesa era complice e adevarat). Confuzi un pic, ce spui tu este din alt film tot in avion se petrece actiunea si ne numeste "Red Eye". Misto filmul daca vrei sa-l revezi si pe acela, este in acelasi gen. big grin

| iann a răspuns (pentru iann):

Acum am vazut ca ai scris "barbar" nu barman tongue Oricum, sa vezi si "Red Eye", sigur ti-ar placea si acela! big grin

| madalina3 explică (pentru iann):

Multumesc pentru recomandare, o sa ma uit happy!