| ElleAhx a întrebat:

A fost ieri un film. nu mai stiu pe ce program cu un tip si o tipa care de abia se casatorisera si erau in vacanta in Australia. El voia sa o duca sa faca scufundari dar ea nu voia si in fine pana la urma s-au dus, dar ea ramane fara aer si se ineaca. Dupa asta politia il suspecteaza pe sotul ei cum ca el ar fi omorat-o doar ca sa ia banii din asigurarea ei de sanatate.
Va rog spuneti-mi si mie daca stiti cum se numeste big grin

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| TheTelemea a răspuns:

That's what she said.

| ElleAhx explică (pentru TheTelemea):

Nu, nu e asta sad

| TheTelemea a răspuns (pentru ElleAhx):

Tu nu stii gluma cu "That's what she said"?

| Allergictostupidity a răspuns (pentru TheTelemea):

Tu esti cumva omniprezent la fiecare intrebare sau acum lasi raspunsuri de doi bani doar pentru ca elle si-a batut putin joc de tine?
Nu stiu cine te-a mintit, dar lasa-te de glumite din astea laughing nu rade nimeni.

| ElleAhx explică (pentru TheTelemea):

Nu chiar nu stiam sad bine ca o stii tu. trebuie sa am asteptari mare de la intelectul tau.winking