| MuadDib a întrebat:

A fost pe ProTV acum ceva timp un film (cred ca era o serie) cu o tipa si un tip care dezlegau mistere, (nu imi amintesc exact subiectul). In ciuda descrierii vagi credeti ca ati putea stii despre ce actrita e vorba? Era frumusica, cred ca asiatica... nu imi amintesc foatre bine, dar stiu ca mi s-a parut foarte simpatica si de catea zile incerc sa-mi amintesc filmul sau numele actritei.~x(

3 răspunsuri:
| ionutzz1994 a răspuns:

Relic hunter oare? e mai vechi, obisnuiam sa ma uit mai de mult
uite si un link dar nu stiu sigur daca asta e http://www.youtube.com/watch?v=zURzBhY4luA si pe actrita tia carere:)

| MuadDib explică:

Nu, nu Medium big grin Nu genul asta de mistere, mistere ...gen Indiana Jones, fara palarie si safarii :d, dar cu documente vechi, tot felul de artefacte, parca actiunea se petrece si in Anglia, pe la sfarsit... nu stiu sigur.

| AnOnImA_6308 a răspuns:

Medium cumva?