| guesswho10 a întrebat:

Un film care nu stiu cum se numeste, dar stiu o parte din actiune.Help me! Este cu o tipa care ajunge intr-un oras sa rezolve niste mistere...mai stiu ca la un moment dat balta/lacul de langa oras se face rosu si e cumva cu un copil care apare mereu pe acolo dintr-o familie sinistra.hmm si ea imi amintesc ca era cazata la primar intr-o vila veche si mare. Oricum el este de groaza.Stiuuuu ca nu o sa-i aflu numele pentru ca stiuuuu ca am zis prea putin detalii, dar macar incerc.

Răspuns Câştigător
| Filip_9704 a răspuns:

Dead Lake.
Cauta pe www.filmeregale.com la sectiunea Horror
Sunt o gramada

2 răspunsuri:
| guesswho10 explică:

Fundita pentru Filip pentru ca acolo am gasit numele filmului si mi-am dat seama 'The reaping' filmul nu se baza numai pe acel lac.Multumesc mult:*

| GabrielStefan a răspuns:

Pai...depinde:
House of wax
Ghost Lake
Lake Placid
Piranha 3d
... etc