| Giurgiu_Georgiana_2000 a întrebat:

Acum (aproximativ)10 ani,am vazut un film impreuna cu sora mea. Imi amintesc doar lucruri vagi, numele personajului principal era Beatrice sau Alice (nu stiu sigur), era o vrajitoarea,tipa fugea prin padure,copacii vorbeau, tipa era foarte frumoasa (nu era un film animat). Am încercat sa caut filmul dar nu l-am gasit. Stie cineva care poate fi numele filmului?

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Malefica? I don t know

| BBJHHRUGs a răspuns:

Alice in Wonderland (2010) https://www.imdb.com/title/tt1014759/
Funda?