| oceanoflove a întrebat:

A fost un film dat acum cativa ani pe vechiul acasa. Era despre 2 fete care au fost incurcate la nastere. Una ajunge la o familie numeroasa, iar in cealalta familie mama se imbolnaveste iar fetita este crescuta de tata, iar in cealalta fetita moare. Familiile afla ca fetitele au fost incurcate. Urmeaza un proces in care se cere inapoierea fetitei ramasa in viata la adevarata familie. Urma si partea a doua. Nu imi amintesc numele filmului.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vieți furate/ Switched at Birth (1991)
https://www.cinemagia.ro/filme/switched-at-birth-destine-inversate-10582/

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu happy

| NuCitescNotificari a răspuns:

Filmul se numeste ''Nepotrivire de caracter 2''!