| Tauriel a întrebat:

Ați văzut filmul „ Alice in Wonderland" (2010)? Și dacă l-ați văzut, Pălărierul și Alice se plăceau? Care e părerea voastră detaliată despre film?

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Mda, se plăceau, dar nu în modul la care te gândeşti tu.

Mhhmmm, filmul mi-a plăcut, actorii şi-au înterpretat rolurile cu măiestrie, peisajele, costumele, povestea în sine au fost potrivite şi convingătoare.
M-a captat, m-a făcut să uit de realitate pentru 2 ore şi ăsta-i motivul pentru care îl cataloghez drept un must see.

1 răspuns:
| Ade30 a răspuns:

Am vazut Alice in wonderland si mi s-a parut minunat din cauza ca personajele si grafica te uimeau.Nu cred ca Alice si Palarierul se placeau, exista o legatura inte ei, dar nu in genul asta, pareau mai mult prieteni.