| udarb a întrebat:

Acestui film http://e-filmeonline.com/online/alice-in-wonderland-2010 / i s-a facut multa tevatura, publicitate, oare merita? Filmul pare ok...

9 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mie îmi place la nebunie stilul lui Tim Burton, deci mă aştept să fie grozav filmul. Aştept şi eu o să apară o variantă mai clara a filmului deşi nu prea mai am răbdare

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Acest film este bine de vizionat pentru o familie cu copii, dar cei tineri, obisnuiti cu filme de actiune, comedii sau orice alt gen, nu-l vor savura. Consider acest film, unul de familie...este interesant cum este realizat, asa cum sunt toate filmele lui Tim Burton.

| Crisu_8081 a răspuns:

Filmul este regizat de Tim Burton, are actori buni precum Johnny Depp, Anne Hathway si este pentru toata familia.Si filmul 2012 a fost ridicat in slavi, iar mie mi s-a parut o porcarie. Oricum, parerile sunt impartite: unui om care prefera filmele de actiune nu-i poti spune ca Alice in Wonderland e misto, ca te injura! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Crisu_8081 a răspuns (pentru tputputpu123):

Cu siguranta esti desprins de realitate...detest Twilight! Uita-te la "Schindler's list" sau "La vita e bella", apoi indrazneste tu sa spui ca "Alice in wonderland" este un film bun!

| curios_3782 a răspuns:

Nu stiu nu l-am vazut

Răspuns utilizator avertizat
| udarb explică:

L-am vazut online...si pare destul de ok...merita da dati o geana http://e-filmeonline.com/online/alice-in-wonderland-2010/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place deloc.