| Allie a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu subtitrarea la filmul "Alice in Wonderland 2010", va rog?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca ai nevoie de vreo subtitrare, intra pe www.subtitrari.exsto.ro. Aici gasesti toate subtitrarile aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul lui WinRAR).;)

Bafta!;)

| QS_8971 a răspuns:

Http://queuedseed.com de aici poti descarca si filmul in calitate dvdrip sau poti sa descarci doar subtitrarea in caz ca ai deja filmul.