| Derosa a întrebat:

A iesit titanic 2? Sau Jack is back. Nu stiu exact cum ii spune,dar am vazut un triller in care, Jack a fost gasit cub de gheata si a fost adus pe plaja.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt ar fi un Titanic 2 din 2010, dar este cu alți actori.Pe ăsta nu l-am văzut, dar din câte am înțeles se construieşte un al doilea Titanic cu ocazia aniversării a 100 de ani de la scufundarea primului, dar cred că se scufundă şi ăsta din cauza unui tsunami.Nu ştiu cât de bun o fi, dar ți-am spus ca să ştii că totuşi există un Titanic 2.

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Cum sa iasa Titanic 2 cand inca si primul e sub apa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu a ieşit. Ceea ce ai văzut tu nu este decât un clip cu scene din mai multe filme ale lui şi alte scene care nu ştiu exact de unde sunt luate.Scenele au fost puse astfel încât să "pară" că ar fi o continuare a Titanicului.Şi oricum, DiCaprio crezi că mai arată ca acum vreo 20 de ani aşa cum e în clipul ăla? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt ar fi un Titanic 2 din 2010, dar este cu alți actori.Pe ăsta nu l-am văzut, dar din câte am înțeles se construieşte un al doilea Titanic cu ocazia aniversării a 100 de ani de la scufundarea primului, dar cred că se scufundă şi ăsta din cauza unui tsunami.Nu ştiu cât de bun o fi, dar ți-am spus ca să ştii că totuşi există un Titanic 2.