| ioneladorina a întrebat:

Sunt o mare fana a filmului titanic.Am vazut trailerul de la partea 2-a titanic-Never Let Go. Jack afla ca Rose e moarta.la sfarsitul trailerului il suna pe cel ce l-a gasit in cubul de gheata.si ii spune ca e Jack Dowson...acel om stiind ca a fost marea iubire a lui Rose...As vrea sa stiu ce pareri aveti. ce credeti ca se intampla in continuare.

3 răspunsuri:
| axelmatei a răspuns:

De fapt Titanic 2 nu exista... trailerul acela este un colaj facut de un fan al filmului big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam trist filmul dar e cel mai tare film si va ramane cel mai tare

| ioneladorina explică:

Ba da exista! Apare in 2012.ca aniversare a 100 de ani de la scufundarea titanicului