| cristinanatalia a întrebat:

A inceput din nou filmul numai iubirea imi spuneti si mie filmul ca nu mai mil amintesc ca a fost de mult

2 răspunsuri:
| maryusGosSu a răspuns:

A inceput iar numai iubirea?:O cand si unde?
pnm nu mi`l mai amintesc exact. dar stiu personajele,alexandru papadopol,dan bordeianu,pavel bartos, corina danila,oana zavoranu, sebastian papaiani,tora vasilescu,iurie darie, anca pandrea, octavian strunila, erau mai multi

| FuNnIeSt a răspuns:

Pai...Alina va fi impreuna cu Victor, Andreea va fi insarcinata dar v-a avea un accident de masina, Ana o sa fie cu Dan si Biencuta va fi fericita
Cam atat imi aduc aminte...
fundita? te rog