Întrebare recomandată | misu2315 a întrebat:

A murit Robin Williams sad Ce parere aveti?

42 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Oamenii mor. E natural, e firesc.

| Kaℓi a răspuns:

A murit si "The Look", Lauren Bacall sad

| Izabela_Pașa_1999 a răspuns:

A plecat o mare stea... un artist care a împărțit atâta veselie și frumusețe prin arta sa... Dumnezeu să-l odihnească în pace! Păcat..pentru că în ziua de astăzi nu mai există actori adevărați!

| mgtow a răspuns:

Era adict la bautura si droguri, poate fata lui nu i-a dat destul sprijin sa mearga mai departe in viata si a murit

| Mirceaeliade a răspuns:

Wtf cum sa avem o parere despre moartea cuiva :s a murit ce putem sa mai facem acum? Cu toate ca am auzit de el nu il stiam decat din nume dar nu mi-l puteam imagina. Cand l-am vazut pe google l-am recunoscut dar cu toate astea nu am vazut cine stie ce filme cu el. http://bit.ly/1p6X01S

| deeamaria a răspuns:

Este pacat ca a murit

| alinush21 a răspuns:

Mare om, Mare Caracter!

| jacky7 a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! :'(

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mi se rupe! Ce a fost tata! Toti crapam intr-o zi!

| AvalohAlyn a răspuns:

Pacat.Chiar era un actor simpatic.

| Poghy a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! sad

| ShadoWCrist a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! A jucat in filme bune.