Întrebare recomandată | misu2315 a întrebat:

A murit Robin Williams sad Ce parere aveti?

42 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Serios? sad Îmi pare rău.
E trist că ciclul vieţii nu scuteşte pe nimeni şi de moarte nu scapă nici cei mai buni dintre noi.
Ar mai fi avut multe de dăruit şi de trăit.

| mgtow a răspuns:

Era adict la bautura si droguri, poate fata lui nu i-a dat destul sprijin sa mearga mai departe in viata si a murit

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Doar pareri de rausad si inca o stea ne-a parasit..trist, dar moartea nu iarta pe nimenistraight face
Asta este cursul vietii...
O zi buna!

| Kaℓi a răspuns:

A murit si "The Look", Lauren Bacall sad

| AvalohAlyn a răspuns:

Pacat.Chiar era un actor simpatic.

| OnuOnulică a răspuns:

Îmi pare foarte rău.Asta e viața azi ești mâine nu mai ești.E păcat faptul că un actor de top s-a dus...

| faramatania a răspuns:

I-a fost fatal rolul din The Angriest Man In Brooklyn (2014),parcă și-ar fi jucat propriul sfârșit.Rest in Peace!

| Ashadow a răspuns:

Parerea mea e ca asta-i naspa.S-a dus un om talentat.
N-o sa uit niciodata cat de mult am ras cand am vazut The Birdcage pentru prima data, spre exemplu.
Asta e.
http://chrisvisions.tumblr.com/post/94574799244

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mi se rupe! Ce a fost tata! Toti crapam intr-o zi!

| Elvina a răspuns:

Oamenii mor. E natural, e firesc.

| andrei1237 a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! sad

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt îndurerat maxim. Era printre preferații mei. Îmi ajungea la suflet cu fiecare rol. Nu te numești cinefil fără sa ai un regret fata de acest actor deosebit cu un har nemaiîntâlnit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca s-a sinucis, eu asa am citit.
oricum, nu stiu ce sa zic, altu la rand, nu e mare diferenta fata de alta persoana. mor oameni importanti pentru noi si mergem mai departe, daramite unu care nu stiam mai nimic de el, decat ca il vedeam jucand in filme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Jucand in filme...si doar atat? Pai a emanat viata prin personajele autentice din acele filme! A bucurat milioane de oameni prin rolurile sale, nu doar din filme de comedie(cu toate ca asa e el mai popular). Nu e orice neica nimeni care a murit, ori chiar mai rau alt fraier care se sinucide. Depresia la un om ca Robin Williams e mult prea complexa pentru noi de inteles, adevarat, dar asta nu inseamna ca trebuie ignorat si privit ca un om nesemnificativ pe aceasta planeta, fiindca e o greseala, chiar a adus o bucata de bine in lumea asta, fie ea a cinematografiei, si zic asta pentru ca eu cred ca oricine a ramas placut impresionat de aparitiile sale in diverse filme.
Daca se sinucide maine Hugh Laurie (asa intr-un mod socant si imprevizibil) o sa zici acelasi lucru? In fine, pacat ca asa ganditi, fiindca omul asta nu merita indiferenta. E trist ca acum cateva luni se facea mare valva cand a murit Paul Walker ala, care chiar e un neica nimeni pe langa Robin Williams.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu crezi ca imi pasa oarecum de vreun actor? sau mai stiu eu cine? sa fim seriosi. nu stiu tu ce fel de om esti sau nu, dar nu imi pasa prea mult de lume in generel. am si motive bine intemeiate si daca m-ai cunoaste mi-.ai da dreptate dar nu e ca mi se schimba ziua daca aaud ca nu stiu cine a murit.
si la moartea lui Paul Walker a fost doar ipocrizie, ca si acest actor ce pot sa zic, a murit, imi pare rau ca orice om cand aud, dar nu e ca "simt " mai mult de atat, 5 secunde si pa. ca vb de ipocriize, e ca fata de 15 ani cand sa sinucis ca era luata de proasta de restul, si in scoli in America vedeai afise cu poza ei si restul dar in continuare profesoorii sau copii nu fac nimic impotriva la "bully" asa si la asta, a murit din cauza la masina, cu 3000(dau din burta acum.) de cai putere, si totusi lumea continua sa conduca masini rapide ca niste incopeteni, daca nu se schimba, de ce ar merita sa fie plansi. nu prea m-am exprimat eu bine, dar sper ca intelegi ce voiam sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar nu a murit asa cum merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io n ucred ca s-a sinucis. Adica ai de toate si tu te sinucizi. Numa nah, politia si acolo precum e aici - idioti, deloc pun motiv ca s-a sinucis! Ca le e lor prea lene sa ancheteze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer imi vine sa rad de oamenii care il plang si se bat pe el
din cate stiu el a sustinut istraelul si parca si invazia afganistanului
dintotdeauna mi s-a parut doar un simplu comediant cu teme mai artificiale

| AdrianaBacescu a răspuns:

Am auzit de el, dar nu era de genul meu.

| Madayna a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! Mi-au placut mult comediile in care a jucat, a fost un bun actor.

| Happyjump a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! A fost un actor minunat...

| anonima0101 a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte, a fost un foarte bun actor. sad R.I.P!

| LenoreVoldaren a răspuns:

Am rămas șocată dimineața când am aflat. Era un actor bun. Îmi pare rău, ce să zic. sad

| ShadoWCrist a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! A jucat in filme bune.

| Ciumpi35 a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! Acum ar fi frumos sa il lasam sa se odihneasca. Inainte sa moara de abia daca aparea la tv. Cum a murit gata toate posturile sa anunte.

| SlenderWomen a răspuns:

Asta este. imi pare rau de el dar faza e ca mancam coliva

| deeamaria a răspuns:

Este pacat ca a murit

| strike118 a răspuns:

Imi pare rau de el...mai bine murea Justin Bieber in locul lui.

| alinush21 a răspuns:

Mare om, Mare Caracter!

| Mirceaeliade a răspuns:

Wtf cum sa avem o parere despre moartea cuiva :s a murit ce putem sa mai facem acum? Cu toate ca am auzit de el nu il stiam decat din nume dar nu mi-l puteam imagina. Cand l-am vazut pe google l-am recunoscut dar cu toate astea nu am vazut cine stie ce filme cu el. http://bit.ly/1p6X01S

| AndreeaMaria5627 a răspuns:

Nu am.