| FaraNumePls a întrebat:

A văzut cine de aici Red Sparrow în care joacă Jennifer Lawrence? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| tamulici a răspuns:

Este un film bun, de spionaj, care trateaza relatia Sua-Rusia. Bineinteles ca americanii triumfa, caci tot americanii au gandit si produs filmul. Pica bine mesajul in contextul actual. Am mai vazut filme de genul si acesta nu e o capodopera, dar te tine atent pe parcursul celor 2 ore. Nu e timp pierdut si nici banii aruncati. E amuzanta asemenarea fizica izbitoare dintre unchiul fetei si V. Putin.
Finalul e mai presus de cuvinte.
Un altfel de mesaj diplomatic, transmis prin acest film, chiar sugereaza multe.
Vizionare plăcută!

| FaraNumePls explică (pentru tamulici):

Am fost si l-am văzut ieri. Si eu am văzut o asemănare intre Putin si unchiul ala laughing mi s-a parut doar putin cam multe secvențe xxx laughing dar care nu durau mai mult de 1 minut. La un moment dat mi se părea că totul se învârte în jurul sexului laughing dar până la urmă în film mai era vorba si de controlul psihic si ce poti face cu corpul. + E cu Jennifer si asta face filmul mult mai bun.

3 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Este un film superb, te tine in suspans mai pe toata durata, are o groaza de intorsaturi de situatie, dar mai bine vezi filmul. Nu iti va parea rau daca iti plac acest gen de filme, Spy Thriller.

| Matei_Popescu_2002 a răspuns:

Nu merita, nu mi-a placut